AGM-batterij
Wat is een AGM-batterij? – Definitie en opbouw
Een AGM-batterij (Absorbent Glass Mat) is een moderne doorontwikkeling van de klassieke lood-zuurbatterij. Het beslissende kenmerk: het vloeibare elektrolyt is hier niet vrij beweeglijk, maar volledig gebonden in een speciaal glasvezelvlies. Dit vlies zit als een spons tussen de loodplaten en zuigt het zwavelzuur volledig op. Daardoor is de batterij lekvrij, zelfs als de behuizing beschadigd raakt. Tegelijkertijd verbetert deze zogenoemde vliestechnologie de interne recombinatie van de gassen – zuurstof en waterstof reageren terug tot water, wat het waterverlies vrijwel tot nul reduceert. Vakmensen spreken daarom ook van een ventielgestuurde VRLA-batterij (Valve Regulated Lead Acid), waartoe naast de AGM ook de gelbatterij behoort. In tegenstelling tot de gelbatterij maakt het glasvlies een extreem lage inwendige weerstand en een hogere energiedichtheid mogelijk. De typische nominale spanning is 12 V, capaciteiten variëren van ongeveer 40 Ah tot meer dan 105 Ah voor personenwagens en bestelwagens.
Alle AGM-accu's in één overzicht, met keuzehulp en tabel: AGM-accu.
Kernkenmerken van een AGM-batterij
- Elektrolyt volledig gebonden in glasvezelvlies – lekvrij en onafhankelijk van de positie
- Ventielgestuurde overdrukafsluiting met interne gasrecombinatie
- Zeer lage inwendige weerstand, hoge stroomafgifte bij koude start (bijv. 760 A CCA bij 70 Ah)
- Onderhoudsvrij gedurende de hele levensduur – geen bijvullen van water nodig
- Duidelijk hogere cyclusvastheid dan conventionele natte batterijen
Technische voordelen van AGM-batterijen in detail
Hoge capaciteit en enorme koudstartstroom (Ah en CCA)
AGM-batterijen leveren ook bij lage temperaturen indrukwekkende startstromen. Een typische 70-Ah-AGM haalt een koudteststroom (CCA) van 760 ampère volgens EN-norm en kan motorstarts ook bij −18 °C probleemloos uitvoeren. Vergeleken met een gelijk gedimensioneerde natte batterij ligt de piekstroomafgifte vaak 15–30 % hoger, omdat de nauwe plaatssafstand en de snelle zuurdiffusie in het glasvlies voor een extreem lage inwendige weerstand zorgen. Dat is de reden waarom AGM-batterijen in voertuigen met veel elektrische verbruikers (stoelverwarming, infotainment, elektrische achterklep) een start-stopsysteem betrouwbaar ondersteunen.
Indrukwekkende cyclusvastheid en levensduur
Het aantal cycli van een batterij geeft aan hoe vaak deze met een bepaald percentage kan worden ontladen en weer opgeladen voordat de capaciteit tot 80 % van de nominale waarde daalt. AGM-batterijen halen bij een ontlaaddiepte van 50 % (DoD = Depth of Discharge) doorgaans 500 tot 600 volledige cycli. EFB-batterijen liggen op 300–400 cycli, klassieke natte batterijen halen vaak slechts 200–250 cycli. Bij een geringere ontlading (bijv. 30 % DoD) kan een hoogwaardige AGM-batterij zelfs meer dan 1.200 cycli halen. Dat maakt haar de eerste keuze voor voertuigen met intensief start-stopgebruik, waarbij de batterij in het stadsverkeer meerdere keren per kilometer een motorstart moet opvangen en tijdens de stopfase de volledige boordelektronica van stroom voorziet.
Trilling- en schokbestendig
Door de nauwe persing van het glasvlies zijn de platenpakketten in een AGM-batterij vrijwel onbeweeglijk gefixeerd. Een AGM verdraagt daarom versnellingskrachten en trillingen duidelijk beter dan een conventionele batterij met vrij elektrolyt. Bij inbouw in de kofferbak, onder de bestuurdersstoel of in bedrijfsvoertuigen met harde onderstellen is dat een enorm voordeel voor de duurzaamheid. De typische trillingbestendigheid ligt op 4 g en meer, wat aan militaire eisen voldoet.
Snellere ladingsopname en diepere ontlading
Dankzij de lage inwendige weerstand kan een AGM-batterij hoge laadstromen opnemen – vaak het dubbele van wat een natte accu verdraagt. Richtwaarden voor de aanbevolen laadspanning liggen op 14,4–14,8 V, de maximale laadstroom bedraagt ongeveer 25 % van de capaciteit (bijv. 17,5 A bij 70 Ah). Moderne dynamo's profiteren daarvan, omdat ze de batterij in korte tijd weer tot 80 % kunnen vullen. Bovendien verdraagt de AGM een diepere ontlading zonder schade. Kortstondig dalen tot 11,5 V onder belasting is meestal onkritisch, terwijl een natte batterij daaronder al duidelijke sulfateringsschade oploopt.
AGM-batterij vs. EFB vs. natte batterij – de grote vergelijking
De juiste keuze voor de startbatterij hangt af van het voertuig en het gebruikersprofiel. De volgende tabel zet de drie gangbare technologieën direct tegenover elkaar.
| Kenmerk | AGM-batterij | EFB-batterij | Natte batterij (standaard) |
|---|---|---|---|
| Elektrolytbinding | volledig in het glasvlies | vloeibaar, met polyester-scrim | vloeibaar, vrij beweeglijk |
| Onderhoud | absoluut onderhoudsvrij | onderhoudsvrij (meestal) | deels onderhoudsvrij |
| Cycli (bij 50 % DoD) | 500–600 | 300–400 | 200–250 |
| Koudstartstroom (CCA) | zeer hoog (bijv. 760 A bij 70 Ah) | hoog (bijv. 680 A bij 70 Ah) | gemiddeld (bijv. 600 A bij 70 Ah) |
| Ladingsopname | zeer snel (tot 25 % van de capaciteit) | snel | langzaam |
| Trillingbestendigheid | zeer hoog (> 4 g) | verhoogd | gering |
| Prijsniveau (ca.) | 100–300 € | 70–170 € | 50–120 € |
| Typisch gebruik | Start-stop met recuperatie, topklasse, bedrijfsvoertuigen | Eenvoudige start-stopsystemen, kleine auto's | oudere voertuigen zonder start-stop |
Een gedetailleerde vergelijking met praktische aanbevelingen vindt u in onze AGM vs. EFB vs. standaard-gids.
Voor welke voertuigen is een AGM-batterij verplicht of aanbevolen?
In principe mag een AGM-batterij in bijna elk voertuig worden ingebouwd, zolang de elektrische parameters kloppen. Er zijn echter duidelijke regels en aanbevelingen die u moet kennen:
- Start-stopsystemen met recuperatie: voertuigen die remenergie terugwinnen (BMW EfficientDynamics, Audi Energy Recovery, Mercedes BlueEFFICIENCY) hebben beslist een AGM-batterij nodig. De hoge cyclische belasting en de zeer snelle ladingsopname zijn alleen met de glasvliestechnologie te behappen.
- Topklasse sedans en SUV's: modellen zoals Audi A4, Audi Q5, BMW X3 of BMW 1-serie die af fabriek met AGM worden geleverd, vragen elektrische piekprestaties die een zwakkere batterij te boven gaan.
- Voertuigen met veel permanent actieve verbruikers: standklimaat, standkachel, uitgebreide audiosystemen of aanhangwagenbedrijf trekken de accu in rust leeg – hier speelt de diepontladingsbestendige AGM zijn cyclische belastbaarheid uit.
- Speciale inbouwsituaties: zit de accu in het interieur of in de kofferbak, dan is vaak een lekvrije AGM voorgeschreven (geen ontluchtingsslang nodig). Bij Audi A3 of BMW E90 (3-serie) is dat vaak het geval.
Of uw auto af fabriek al AGM heeft, ziet u meestal op de originele accu: een opdruk „AGM“ of een aanduiding zoals „VRLA“ geeft zekerheid. Bij twijfel loont een blik in onze AGM accu koopvergelijking 2026, daar vermelden we compatibele modellen voor honderden voertuigtypen.
AGM-accu correct laden en onderhouden
Lader en laadspanning – daar komt het op aan
Het laden van een AGM-accu is eenvoudig wanneer een intelligente lader met IUoU-karakteristiek wordt gebruikt. De laadeindspanning moet in het bereik van 14,4–14,8 V liggen, de onderhoudsspanning op ongeveer 13,5–13,8 V. Belangrijk: conventionele constantstroomladers zonder spanningsbegrenzing of oude transformatorladers kunnen de accu oververhitten en permanent beschadigen, omdat ze de spanning boven 15 V drijven. Een goede microprocessorlader herkent het accutype automatisch of laat de keuze tussen AGM en natte accu toe. De aanbevolen maximale laadstroom bedraagt ongeveer 25 % van de capaciteitswaarde (bijv. niet meer dan 20 A bij een 80-Ah-accu). Bij diepontladen AGM-accu's (onder 10,5 V) kan een speciale reactiveringsmodus nodig zijn, die veel moderne laders bieden.
Onderhoudsvrijheid – wat het echt betekent
Een AGM-accu is onderhoudsvrij, dat wil zeggen u hoeft geen water bij te vullen en kunt de accu niet openen. Toch dient u de polen regelmatig op corrosievrije passing te controleren en de accu schoon te houden. Een tip: ook bij langere stilstand is onderhoudslading met een lader aan te raden om schadelijke diepontlading te voorkomen. Bij temperaturen onder −15 °C mag de accu zo lang mogelijk niet ongeladen blijven, omdat bevroren elektrolyt – ook in het glasvlies – tot scheuren en kortsluitingen kan leiden.
AGM-accu kopen – waar u op moet letten
De juiste maat en poolindeling
Accu's worden in genormeerde behuizingsmaten aangeboden, bijv. H6/LN3 (278 x 175 x 190 mm) of H7/LN4 (315 x 175 x 190 mm). De accubak in het voertuig bepaalt de maximale breedte en lengte, de bodemlijst verraadt de passende hoogte. De poolindeling (pluspool rechts of links) is beslissend, anders reiken de kabels niet. In de Elektronicx AGM accu vergelijking vindt u filters voor voertuigmodel en bouwjaar, zodat alleen daadwerkelijk passende AGM-varianten worden weergegeven.
Merkkwaliteit herkennen
Hoogwaardige AGM-accu's van gerenommeerde fabrikanten dragen meestal EN- en DIN-aanduidingen evenals productiedatumcodes die terugtraceerbaarheid mogelijk maken. Let op gegevens zoals CCA (koudstartstroom volgens EN) en capaciteit in Ah (20-uurs tarief). De in de handel gangbare prijsklasse loopt van ongeveer 100 euro voor kleine 60-Ah-modellen tot ca. 300 euro voor grote 105-Ah-gewichten. In het Electronicx assortiment vindt u krachtige AGM-accu's in deze bandbreedte.
Prijs-kwaliteit-tip
Een goede prijs-kwaliteitverhouding bieden AGM-accu's met rond 70–80 Ah en CCA-waarden rond 750 A. Ze passen in veel compacte en middenklasse auto's met start-stop en kosten vaak tussen 130 en 170 euro. Wie zijn voertuig langer wil rijden, moet niet op het verkeerde eind besparen: een merk-AGM houdt bij goed onderhoud meestal 6–9 jaar, terwijl een goedkoop product uit de bouwmarkt vaak al na 3 jaar eerste zwaktes vertoont. Alle via Electronicx verkochte accu's zijn afkomstig van gevestigde fabrikanten en doorlopen strenge kwaliteitscontroles.
Veelgestelde vragen (FAQ) over de AGM-accu
Wat betekent de afkorting AGM bij accu's?
AGM staat voor Absorbent Glass Mat, in het Nederlands absorberende glasvezelmat. Deze technologie bindt het accuzuur in een fijn vlies, maakt de accu lekvrij en extreem weerbestendig – ideaal voor start-stop en voertuigen met veel verbruikers.
Waarom zou ik een AGM-accu kopen in plaats van een normale natte accu?
Als uw voertuig af fabriek een AGM nodig heeft, is vervanging door een natte accu niet toegestaan en leidt tot storingen. Zelfs bij oudere voertuigen zonder start-stop kan een AGM zinvol zijn: langere levensduur, beter koudstartgedrag en geen gevaar door lekkend zuur. De hogere aanschafkosten verdienen zich meestal terug door de hogere duurzaamheid.
Kan ik een AGM-accu met een normale lader laden?
Alleen als de lader een speciale AGM-modus heeft of de laadspanning beperkt tot maximaal 14,8 V. Oude ongeregelde laders kunnen de spanning opdrijven en de accu binnen enkele uren vernielen. Moderne digitale laders herkennen het accutype automatisch en laden AGM op een milde manier.
Hoe lang gaat een AGM-accu in werkelijkheid mee?
De levensduur hangt af van de belasting. Bij gemengd stads- en langeafstandsgebruik met een goed werkend energiemanagement halen hoogwaardige AGM-accu's vaak 6 tot 9 jaar. Bij overwegend korte ritten en veel koude starts kan de periode dalen naar 4–6 jaar. Een jaarlijkse controle van het laadsysteem helpt de levensduur te maximaliseren.
Welke auto's hebben een AGM-accu nodig?
Vrijwel alle voertuigen met start-stopsysteem van de tweede generatie en met recuperatie (remenergieterugwinning). Voorbeelden: de meeste Audi-modellen met de 2.0 TFSI vanaf ongeveer 2010, BMW EfficientDynamics-voertuigen zoals de BMW F30 3-serie, veel Mercedes met BlueEFFICIENCY en moderne kleine auto's met microhybridesysteem. Ook wanneer de accu in de kofferbak of het interieur wordt geplaatst, wordt vaak een lekvrije AGM gebruikt.
Hoe herken ik dat mijn AGM-accu defect is?
Eerste tekenen zijn een traag startende motor, vooral bij kou, hoewel de accu ogenschijnlijk geladen is. Vaak gaan controlelampjes voor accu- of start-stopstoringen branden. Een rustspanningstest (12,6 V of meer zonder belasting) wijst op een volle lading, toch kan het startvermogen ontbreken. Een professionele accutest in een werkplaats of met een geleidbaarheidstester geeft duidelijkheid.
Is het inbouwen van een AGM-accu zelf mogelijk?
De mechanische inbouw is doorgaans probleemloos mogelijk als de polariteit en afmetingen exact kloppen. Moeilijker is de vereiste aanleerprocedure bij voertuigen met een batterijmanagementsysteem (BMS). Hier moet de nieuwe accu via de diagnosesinterface worden aangemeld, zodat het systeem de laadstrategie en energiebalans correct berekent. Zonder deze aanmelding kan de nieuwe AGM-accu over- of onderladen worden en voortijdig verouderen. Electronicx adviseert om de inbouw in dergelijke voertuigen door een vakwerkplaats te laten uitvoeren.
Loont de overstap van EFB naar AGM?
Als uw voertuig al een EFB-accu heeft en u onder normale omstandigheden rijdt, is een overstap naar AGM niet noodzakelijk, maar wel een merkbare upgrade. De AGM biedt een ongeveer tweemaal zo hoge cyclustolerantie en snellere bijlading, wat in druk stadsverkeer voordelen oplevert. Bijzonder aan te bevelen als u bovengemiddeld veel korte ritten rijdt of extra verbruikers zoals een standkachel inbouwt. Let absoluut op de goedkeuring van de voertuigfabrikant, omdat het BMS op de karakteristiek van de AGM moet worden ingesteld.
AGM-accu's online bestellen bij Electronicx GmbH
Als gespecialiseerde handelaar met vestiging in Cleebronn (Baden-Württemberg) biedt Electronicx een groot assortiment AGM-accu's voor vrijwel alle voertuigmodellen. Dankzij de dubbele kwaliteitscontrole voor verzending en de jarenlange ervaring in voertuigelektronica vindt u bij ons de passende accu voor uw personenwagen, bestelwagen of bedrijfsvoertuig. Uw voordelen:
- Buitenlandse leveringen zijn op aanvraag mogelijk en worden tegen kostprijs afgehandeld.
- Persoonlijk advies: Ons team helpt u telefonisch via +49 7135 7194106 of per e-mail aan [email protected] bij alle vragen over compatibiliteit en techniek.
- Eenvoudig zoeken: Gebruik onze AGM-accu koopvergelijking 2026 om met enkele klikken de optimale accu voor uw voertuig te vinden.
Bezoek Electronicx in Cleebronn of bestel eenvoudig online. Wij kijken uit naar uw aanvraag!
Electronicx GmbH, Hindenburgstr. 37A, 74389 Cleebronn, Duitsland | Directeur: Andreas Emschanow | BTW-id: DE300176428 | HRB 752730, Amtsgericht Stuttgart