Wat is een motorfietsaccu lithium-ion?
Een motorfietsaccu lithium – preciezer een lithium-ijzerfosfaat-accu (LiFePO4) – is de moderne startaccu voor sport- en toermotorfietsen. In tegenstelling tot de klassieke lood-zwavelzuur- of AGM/gel-accu maakt deze gebruik van extreem reactieve lithiumcellen. Het resultaat: tot 70 % gewichtsbesparing, hogere startstromen en een duidelijk langere levensduur. Bij Electronicx uit Cleebronn vindt u uitsluitend kwaliteitsgecontroleerde lithium-ionaccu's die perfect zijn afgestemd op de eisen van moderne motorfietsen – of het nu gaat om uw lichte enduro, de toergeschikte sporttoerer of de V2-cruiser met grote cilinderinhoud.
Een typische 12-volt lithium motorfietsaccu werkt met een nominale spanning van 13,2 V tot 13,6 V in onbelaste toestand (volledig geladen) en levert koudstartstromen (CCA) die zelfs bij minustemperaturen een betrouwbare ontsteking mogelijk maken. Anders dan loodaccu's, waarvan de spanning onder belasting sterk inzakt, houden LiFePO4-cellen de spanning vrijwel constant – de motorfiets start direct, ook na een langere standtijd.
Voordelen van een lithium motorfietsaccu ten opzichte van AGM/gel
Waarom steeds meer motorrijders overstappen van lood- naar lithiumtechnologie blijkt uit de directe vergelijking. Onze klanten waarderen vooral het lagere gewicht en het hoge startvermogen – beide factoren die de rijddynamiek en de dagelijkse bruikbaarheid merkbaar verbeteren.
Gewicht & energiedichtheid
Een lithiumaccu weegt bij gelijke capaciteit (bijv. 6 Ah) vaak slechts 0,9 kg, terwijl een AGM-accu met 6 Ah ongeveer 2,5 kg op de weegschaal brengt. Dat vermindert niet alleen de onafgeveerde massa aan de achterbrug, maar vergemakkelijkt ook het vervangen van de accu aanzienlijk. Tegelijk levert de lithiumaccu een koudstartstroom (CCA) van 180 A – een AGM-equivalent komt meestal niet verder dan 90–110 A. De energiedichtheid van LiFePO4 bereikt tot 120 Wh/kg, loodaccu's halen nauwelijks 35 Wh/kg.
Ruststroom & zelfontlading
De zelfontlading van een lithium motorfietsaccu ligt onder 3 % per maand, een AGM-accu verliest in dezelfde periode tot 15 %. Als de motorfiets overwintert, kan de lithiumaccu maandenlang probleemloos zonder onderhoudslading toe, mits een geschikt Battery Management System (BMS) met diepontladingsbeveiliging is ingebouwd. Een extra plus: geen gevaarlijke zuurgelaagdheid en geen lekken.
Levensduur & cyclusvastheid
Hoogwaardige LiFePO4-cellen bereiken afhankelijk van het rijprofiel 2.000 tot 3.000 laadcycli bij 80 % restcapaciteit. AGM-accu's zijn vaak al na 500–800 cycli versleten. Voor de motorrijder betekent dat: zelfs bij dagelijkse korte ritten met veel startmomenten gaat de lithiumaccu vele jaren mee. Een lithium motorfietsaccu kopen verdient zich daarom op lange termijn terug ondanks de hogere aanschafprijs.
- Tot 70 % lichter dan vergelijkbare loodaccu's
- Hogere startstromen (CCA) ook bij geringe nominale capaciteit
- Zeer geringe zelfontlading, winterbestendig tot −20 °C
- Geen zuur, geen gasontwikkeling, geen onderhoud
- Extreem duurzaam met meer dan 2.000 cycli
- Ingebouwd BMS voor beveiliging tegen diepontlading, overlading en kortsluiting
Lithium motorfietsaccu's in de Electronicx Shop
Als specialist in voertuigaccu's met vestiging in Cleebronn, Baden-Württemberg, voert Electronicx een breed assortiment aan lithium motorfietsaccu's. Van de compacte 4-Ah-accu voor lichte 125'ers tot de krachtige 20-Ah-variant voor grote tweecilinders dekken we alle gangbare formaten af. De onderstaande tabel geeft een overzicht van typische kengetallen van ons aanbod:
| Model | Capaciteit (Ah) | Koudstartstroom (CCA) | Afmetingen (L×B×H mm) | Gewicht (kg) | Prijs vanaf |
|---|---|---|---|---|---|
| LFP12-4 | 4 | 120 | 113 × 70 × 85 | 0,6 | 79,90 € |
| LFP12-6 | 6 | 180 | 113 × 70 × 105 | 0,9 | 89,90 € |
| LFP12-9 | 9 | 270 | 150 × 87 × 93 | 1,2 | 119,90 € |
| LFP12-14 | 14 | 420 | 150 × 87 × 145 | 1,7 | 169,90 € |
| LFP12-20 | 20 | 720 | 176 × 102 × 155 | 2,5 | 239,90 € |
| LFP12-30 Premium | 30 | 900 | 195 × 130 × 167 | 3,8 | 399,90 € |
Alle prijzen zijn inclusief btw en gratis DHL-verzending binnen Duitsland. Leveringen naar Oostenrijk, Zwitserland of andere EU-landen zijn op aanvraag mogelijk, dan exclusief verzendkosten. Vergelijk voor de aankoop de benodigde capaciteit en de inbouwafmetingen met uw voertuighandboek of de ratgeber motorfietsaccu kopen.
Techniek: LiFePO4-cellen & BMS-systemen
Het hart van elke moderne lithium motorfietsaccu is de lithium-ijzerfosfaatcel (LiFePO4). Anders dan lithium-ioncellen met kobaltaandeel (LiCoO2) is deze thermisch uiterst stabiel, niet brandbaar en ook bij mechanische beschadiging veilig. Een cel heeft een nominale spanning van 3,2 V, vier in serie geven de voor het boordnet optimale nominale spanning van 12,8 V. In volledig geladen toestand stijgt de rustspanning naar 14,4 V, dat verdraagt elke 12-V-regelaar probleemloos.
Elke serieuze lithiumaccu beschikt over een geïntegreerd Battery Management System (BMS). Dit door een microcontroller bewaakte systeem zorgt voor:
- Celbalancering – egaliseert minimale spanningsverschillen van de afzonderlijke cellen en voorkomt zo vroegtijdige veroudering.
- Diepontladingsbeveiliging – koppelt de accu bij onderschrijding van ca. 8–9 V automatisch los van de verbruiker om celschade te voorkomen.
- Overladingsbeveiliging – beschermt tegen te hoge laadspanningen (>15 V), zoals sommige verouderde regelaars kunnen leveren.
- Kortsluitbeveiliging – onderbreekt bij een kortsluiting het stroomcircuit binnen milliseconden.
- Temperatuurbewaking – voorkomt laden bij extreme minustemperaturen (onder −5 °C celtemperatuur), omdat dit de cellen zou beschadigen.
In moderne motorfietsen met een hoog ruststroomverbruik (CAN-bus, alarmsysteem, accessoires) is het aan te raden een lithiumaccu met een krachtig BMS te kiezen dat ook een sleep-mode beheerst of een laag eigen verbruik in uitgeschakelde toestand heeft. Meer hierover vindt u in onze 12-volt accu gids.
Montage & inbouw: zo lukt de overstap
De overstap van lood naar lithium is eenvoudig als u een paar basispunten in acht neemt. In principe passen lithiumaccu's in de meeste motorfietsen, mits de afmetingen en de poolindeling identiek zijn. Anders dan AGM-accu's zijn lithiumaccu's vaak iets kleiner, wat echter wordt gecompenseerd door meegeleverde schuimrubberen opvulstukken.
Poolklemmen en aansluiting
Lithiumaccu's worden net als hun loodvarianten met schroefklemmen op de poolbouten gemonteerd. Let op de juiste aanhaalmomentwaarde (typisch 4–6 Nm) en gebruik geen ringen die het contact kunnen verslechteren. Voor een gedetailleerde stap-voor-stap handleiding verwijzen we naar onze gids Motoraccu correct aansluiten.
Lader & laadspanning
De belangrijkste regel voor een lang lithiumleven: gebruik een lader met een speciaal LiFePO4-laadprogramma of ten minste met een laadeindspanning van maximaal 14,6 V. Conventionele loodladers met ontzwavelingsmodus (spanningspieken boven 15,5 V) kunnen het BMS activeren of de cellen beschadigen. Meer achtergronden en praktische tips hebben we verzameld in het artikel Motoraccu laden – zo doet u het goed en in onze 12V-accu laadinstructie. Daar leest u ook hoe u met een LiFePO4-compatibele lader de accu in de winter aan het stroomnet kunt onderhouden – waarbij een geforceerde onderhoudslading bij lithium vanwege de geringe zelfontlading meestal helemaal niet nodig is.
Motoraccu lithium kopen bij Electronicx in Cleebronn
De Electronicx GmbH met zetel in de Hindenburgstr. 37A, 74389 Cleebronn (Baden-Württemberg), is uw competente partner voor start- en verzorgingsaccu's. Directeur Andreas Emschanow en zijn team staan achter elk product. U bereikt ons telefonisch onder +49 7135 7194106 of per e-mail aan [email protected].
Als pure postorderhandelaar met zetel uitsluitend in Cleebronn leveren we snel en betrouwbaar direct bij u. Gratis DHL-verzending binnen Duitsland voor alle motoraccu's – buitenlandse leveringen (Oostenrijk, Zwitserland, EU-landen) zijn mogelijk, maar worden met een verzendkostentoeslag berekend.
Bestel uw nieuwe lithium motoraccu vandaag nog en profiteer van jarenlange, betrouwbare startkracht. Bij vragen over de keuze van de passende accu helpt onze klantenservice u graag verder.
Veelgestelde vragen over de lithium motoraccu
Kan ik een lithiumaccu eenvoudig vervangen door mijn oude AGM-accu?
Ja, mits de buitenafmetingen en de poolindeling overeenkomen, is een directe vervanging mogelijk. Let op de juiste polariteit en gebruik geen lader met ontzwavelingsfunctie. Gedetailleerde inbouwtips vindt u in onze gids Motoraccu aansluiten.
Heb ik een speciale lader nodig voor mijn lithium motoraccu?
Absoluut. Een lader met een LiFePO4-laadmodus of een laadeindspanning van max. 14,6 V is vereist. Conventionele laders kunnen met spanningen boven 15 V het BMS activeren of de cellen vernietigen. Onze aanbevelingen en uitleg vindt u onder 12V-accu laden – handleiding.
Hoe lang gaat een lithium motoraccu mee?
Bij vakkundig onderhoud en vermijding van diepontladingen bereiken lithium-ijzerfosfaataccu's 2.000 tot 3.000 laadcycli. Regelmatig rijden en het gebruik van een geschikte lader dragen bij aan een lange houdbaarheid.
Is een lithiumaccu ook bij kou betrouwbaar?
Ja, maar met één beperking: onder −5 °C celtemperatuur neemt de inwendige weerstand toe en daalt het startvermogen licht. Een korte voorbelasting door de koplamp 1–2 minuten in te schakelen (het „opwarmen“ van de cellen) herstelt het volledige startvermogen. Het BMS voorkomt laden bij vorst om celschade te vermijden. In de winter absoluut geschikt voor dagelijks gebruik, maar bij aanhoudende vorst is stalling in een garage een voordeel.
Mag ik een lithiumbatterij met druppellading overwinteren?
Lithiumbatterijen hebben een zeer geringe zelfontlading (ca. 3 % per maand) en hebben bij een intacte boordelektronica geen permanente druppellading nodig. Als u toch wilt laden, gebruik dan een lader met LiFePO4-programma dat de batterij na volledige lading op 13,6 V houdt. Meer hierover leest u in ons artikel Motorradbatterie laden.
Wat gebeurt er als de lithiumbatterij diep ontladen wordt?
Het geïntegreerde BMS koppelt de batterij bij een onderschrijding van ongeveer 8–9 V los van het boordnet. Ze lijkt dan „dood“. Zodra een geschikte lader wordt aangesloten, reactievert het BMS de batterij vaak automatisch en laadt deze weer op. Vermijd echter frequente diepontladingen, omdat dit de levensduur kan verkorten.
Zijn lithium-motorfietsbatterijen veilig?
Ja, de LiFePO4-chemie is de veiligste onder de lithium-iontechnologieën. Ze is thermisch stabiel, niet brandbaar en stoot geen gassen uit. Zelfs bij overladen of mechanische beschadiging ontstaat geen brand of explosie. Het BMS biedt extra bescherming tegen kortsluiting en overbelasting.
Bestaan er verschillende lithiumtechnologieën voor motorfietsbatterijen?
Ja, goedkope batterijen gebruiken soms lithium-ion ronde cellen (bijv. 18650) met kobaltaandeel, die minder stabiel zijn. Hoogwaardige motorfietsbatterijen, zoals wij bij Electronicx voeren, gebruiken uitsluitend lithium-ijzerfosfaat (LiFePO4). Deze onderscheidt zich door een lange levensduur en de hoogste veiligheid. Vergelijken loont, let op de celchemie. Meer details over het onderscheid vindt u in de Vergleich AGM vs. GEL vs. LiFePO4.
Conclusie: de toekomst van de motorfiets-startbatterij is lithium
Wie waarde hecht aan een laag gewicht, enorme koudstartreserves en een lange levensduur zonder onderhoud, komt nauwelijks om een Motorradbatterie Lithium heen. De aanschafkosten wegen snel op tegen het jarenlange, betrouwbare gebruik. Bij Electronicx uit Cleebronn krijgt u geteste premiumkwaliteit met de passende accessoires en vakkundig advies – telefonisch onder +49 7135 7194106 of direct in de onlineshop. Stap nu over en ervaar hoe licht en krachtig een nieuwe lithium-startaccu uw motorfiets kan maken.